مقام معظم رهبری(مدظله العالی):
" این بیماری (کرونا) گذر است و خواهد رفت. "

پیام شهرداررئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پرند به مناسبت روز جهانی قدس پیام شهرداررئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پرند به مناسبت روز جهانی قدس مهندس عرب شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پرند همزمان با فرا رسیدن روز جهانی قدس طی پیام مشترکی این روز بزرگ را گرامی داشتند. به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ در متن این پیام چنین آمده است: بسمه تعالی روز جهانی قدس یادگار امام خمینی (ره) و تجلی وحدت و یکپارچگی امت اسلام در برابر غده سرطانی رژیم غاصب صهیونسیتی است. روز قدس، روز نماد وحدت و اقتدار مسلمین در حمایت امت اسلام از آرمان قدس شريف و فلسطين است، روزی که نه تنها ملت بيدار و آگاه ايران اسلامی، بلکه تمامی ملت‌های عدالت‌طلب، آزادانديش و آزادی خواه در اقصی نقاط جهان، انزجار قلبی خود را نسبت به رفتارهای ضد انسانی و جنايات ددمنشانه رژيم غاصب صهيونيسم عليه ملت مظلوم فلسطين ابراز می دارند. مدیریت شهری پرند ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، ميراث ماندگار معمار کبير انقلاب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در اين ماه پرفيض الهی، از شهروندان مومن و انقلابی پرند دعوت به عمل می آورد که همدل با ملت مسلمان ایران اسلامی و سایر آزادی خواهان جهان با زنده نگه داشتن یاد شهدای انتفاضه و گرامیداشت اين روز باعظمت، بار ديگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و رژيم صهيونيستی اعلام نمایند. امسال نیز به علت محدودیت های مربوط به ویروس کرونا با حضور در راهپیمایی خودرویی و گوش فرا دادن به فرمایشات و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین روز جهانی قدس را گرامی خواهیم داشت.
اقامه نماز جمعه شهر پرند با حضور مردم مومن پرند، ریاست دادگستری رباط کریم و شهردار پرند اقامه نماز جمعه شهر پرند با حضور مردم مومن پرند، ریاست دادگستری رباط کریم و شهردار پرند نماز عبادی سیاسی جمعه شهر پرند به امامت حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی و با حضور آقای قویدل رئیس دادگستری شهرستان رباط کریم و مهندس عرب شهردار پرند، معاونین شهرداری و مردم مومن و خداجوی شهر پرند برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ حجت الاسلام پاشاکی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر از عموم شهروندان و مردم پرند برای حضور پرشور در انتخابات دعوت به عمل آورد. آقای قویدل رئیس دادگستری شهرستان رباط کریم نیز به عنوان سخنران این هفته نماز جمعه ضمن دعوت از شهروندان به شرکت در انتخابات، برخی از مصادیق تخلفات انتخاباتی را بر شمرد و گفت: کلیه کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی موظف به رعایت قوانین و دستور العمل های انتخاباتی هستند و با هرگونه تخلف در این حوزه به طور جدی و با قاطعیت برخورد خواهد شد. آقای قویدل همچنین از مردم خواست تا به کسانی رای دهند که قانونمداری را سرلوحه کار خود قرار داده و برای حقوق شهروندان احترام قائل شوند.
پیام تبریک شهردار پرند به مناسبت روز گرامیداشت شوراهای اسلامی شهر پیام تبریک شهردار پرند به مناسبت روز گرامیداشت شوراهای اسلامی شهر مهندس عرب روز نهم اردیبهشت سالروز تاسیس نهاد شورای اسلامی و گرامیداشت روز شوراها را به رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر پرند تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند، در متن پیام شهردار آمده است: شورا یک اصل عقلی است که آموزه های دین اسلام در کتاب و سنت نیز بر آن صحه گذاشته است. شوراهای اسلامی ابزاری برای تحقق حاکمیت مردم و تجلی اراده عمومی است. بی تردید نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی زمینه ساز تاثیرگذاری عینی تر مردم در تعیین سرنوشت خود است. اینجانب فرا رسیدن سالگروز تاسیس نهاد مردمی شورا را به اعضای محترم شورای اسلامی شهر پرند که در حل مشکلات شهر و توسعه و آبادانی آن تلاشِ بی وقفه ای می نمایند، تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق و سربلندی برای این تلاشگران عرصه اجتماعی در مسیر خدمت رسانی به شهروندان شریف و فهیم پرند مسئلت می نمایم.
بازدید شهردار پرند از مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی بازدید شهردار پرند از مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی مهندس عرب شهردار پرند صبح امروز با حضور در مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ در سالن ورزشی چند منظوره شهید سلیمانی، از روند اجرایی این طرح بازدید نمود. به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ مهندس عرب در جریان این بازدید که به منظور بررسی روند اجرایی واکسیناسیون و رفع کمبود ها و بهبود امکانات جهت رفاه شهروندان و کادر درمان صورت گرفت، بیان داشت: شهرداری پرند از کلیه ظرفیت های خود برای اجرای هر چه بهتر این طرح استفاده خواهد نمود. شهردار پرند همچنین ضمن خدا قوت و قدردانی از مجموعه کادر درمان، ابراز امیدواری کرد تا با اجرای طرح واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی هر چه زودتر شاهد ریشه کن شدن بیماری کرونا در کشور باشیم. گفتنی است طرح واکسیناسیون همگانی مطابق با اعلام گروه های سنی در سالن ورزشی شهید سلیمانی شهر پرند واقع در فاز صفر در حال اجرا است و افراد مشمول می بایست بعد از اعلام گروه سنی در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام نمایند تا زمان و محل اجرای واکسیناسیون به آنان اطلاع رسانی شود.
پیام تبریک مدیریت شهری به مناسب روز جهانی کار و کارگر پیام تبریک مدیریت شهری به مناسب روز جهانی کار و کارگر مهندس عرب شهردار پرند و اعضای شورای اسلامی شهر، طی پیام مشترکی یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر را به تمامی فعالان عرصه خدمت و تلاش به ویژه کارگران خدوم و سخت کوش شهرداری پرند تبریک گفتند. به گزارش روابط عمومی شهرداری پرند؛ متن این پیام بدین شهر است: بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار در تجلی استعدادها و سرمایه های انسانی کارآمد، پُرتلاش، باشور و نشاط و خلاق می باشد که کارگران به عنوان نیروی محرکه چرخه اقتصاد و توسعه، نقش برجسته و ویژه ای در این عرصه دارند. فرهنگ کار، عالی ترین تصویر سازندگی و تحول است که رسول اکرم(ص) در روند زندگی انسان ها بر دستان توانمندشان بوسه زده و با این عمل، به اَحْسَنِ الوَجه منزلتی شگرف به این قشر بخشیده اند. روز کارگر فرصت مناسبی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزشمند جامعه کارگری و فعالان این عرصه، به خصوص کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری که در این برهه حساس و شرایط دشوار بحران فراگیر کرونا لحظه‌ای از انجام وظایف خود عدول نکردند و دوشادوش سایر مدافعان سلامت در خط اول جبهه نبرد با کرونا جلوه دیگری از فداکاری را به منصه ظهور گذاشتند. مدیریت شهری پرند قدردان تلاش شبانه روزی کارگران سخت کوش می باشد و روز کارگر را به کلیه همکاران در مجموعه شهرداری پرند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای تمامی این عزیزان عزت و سلامت مسئلت دارد.
علیرضا عرب
شهردار پرند
  • اخبار
  • گزارش خدمت شهرداری پرند
  • مراحل صدور پروانه ساختمانی
گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه نخست سال 94گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه دوم سال 94گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه نخست سال 95گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه دوم سال 95گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه نخست سال 96گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه دوم سال 96گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه نخست سال 97گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه دوم سال 97گزارش خدمت شهرداری پرند در شش ماه نخست سال 98