امام خمینی (ره) فرمودند:
« اعضای شواری نگهبان حافظ مصالح اسلام و مسلمین اند. »

شهرداران سابق شهر جدید پرند
 
فتحعلی همتی
فرزند: حاضر
تاریخ تولد : 1341/9/11
مدرک تحصیلی : لیسانس مدیریت آموزش
شروع بکار در سمت شهردار پرند : 1391/5/17
مدت خدمت : 13 ماه











 
بهروز کاویانی
فرزند: محمد
تاریخ تولد : 1353/9/1
مدرک تحصیلی : لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی
شروع بکار در سمت شهردار پرند : 1392/6/18

مدت خدمت : 14 ماه












 
علی یحیی پور
فرزند: ولی اله
تاریخ تولد : 1349/6/25
مدرک تحصیلی : کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری و دانشجوی دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری
شروع بکار در سمت شهردار پرند : 1393/12/16
مدت خدمت : 18 ماه











 
شفا نظرپور
فرزند: بهمن یار
تاریخ تولد : 1349/5/14
مدرک تحصیلی : کارشناسی مهندسی تکنولوژی عمران و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی
شروع بکار در سمت شهردار پرند : 1395/8/9

مدت خدمت : 10 ماه










 
سید کاظم میری آشتیانی
فرزند: سید موسی
تاریخ تولد : 1341/7/5
مدرک تحصیلی : دیپلم اقتصاد
شروع بکار در سمت شهردار پرند : 1396/9/12
مدت خدمت : 9 ماه

 








 
سعید آگشته
شهردار شهر پرند